3 nośniki na baner reklamowy o wielkości od 22 do prawie 40 metrów kwadratowych (w sumie prawie 80 metrów kwadratowych powierzchni do wykorzystania w całości lub pojedynczo) przed samym wjazdem do Centrum Handlowego Manufaktura. Powierzchnie widoczne zarówno z parkingów Manufaktury jak i ulic dojazdowych.

Północna ściana Kamienicy. Powierzchnia wielkości 36 metrów kwadratowych, mogąca być uzupełnieniem trzech pozostałych nośników, lub samodzielną reklamą.

Panorama z miejsca reklamy na ulicę Drewnowską

6 powierzchni na dachu Kamienicy, po 6 metrów kwadratowych każda. Reklama w mniejszym formacie, ale widoczna już na pierwszych światłach przy wjeździe do Manufaktury, z ulicy Drewnowskiej oraz parkingów centrum. Powierzchnie do wykorzystania w całości lub pojedynczo, w dowolnej konfiguracji.

Panorama z miejsca reklamy na dachu budynku

Elewacja Kamienicy (zaznaczona na czerwono), to prawie 60 metrów kwadratowych powierzchni do wykorzystania na siatkę reklamową. Reklama tu umieszczona jest widoczna dla klientów Manufaktury jak również poruszających się ulicą Drewnowską w kierunku centrum miasta.

Południowa ściana Kamienicy, nad myjnią samochodową, to ponad 30 metrów kwadratowych powierzchni. Reklama widoczna dla klientów myjni oraz gości Manufaktury.

Panorama z miejsca reklamy skierowana na kompleks Manufaktura

Podnośnik przed kamienicą do wykorzystania w dowolnej konfiguracji. Nasza kamienica znajduje się na trasie pomiędzy przystankiem komunikacji miejskiej a rynkiem Manufaktury, na którym znajduje się centrum rozrywkowe, codziennie mija nas wielu przechodniów, dlatego z doświadczenia wiemy, że taka forma promocji przyciąga ich uwagę. Nikt nie przechodzi obok naszego podnośnika obojętnie, dlatego polecamy go firmom nawet niekoniecznie związanym z motoryzacją.

Pełną ofertę oraz cennik otrzymają Państwo bezpośrednio kontaktując się z nami. Ostateczne koszta dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta, w zależności od długości trwania umowy oraz ilości jednorazowo wykorzystanych nośników.